Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen Egyetemet/Főiskolát...

Milyen Egyetemet/Főiskolát ajánlanátok, ha valamiféle gazdasági pályát szeretnék?

Figyelt kérdés
2010. okt. 16. 14:34
 1/10 anonim ***** válasza:

attol fugg mennyire eros suliba akarsz menni, stb. lehet vmi elit suli, pl

Corvinus Egyetem

Kereskedelmi Vendeglatoi es Idegenforgalmi foiskola

[link]


Vagy ha mondjuk tatabanyai vagy mint en (bar ez tudtommal fizetos suli):

[link]


De ha bovebb listat akarsz ezt bongeszd:

[link]

2010. okt. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

bocs a Corvinus linkje lemaradt

[link]

2010. okt. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hmm. Frissíteném a Corvinus linkjét. www.uni-corvinus.hu .-P

Amúgy a Corvinus sem elit suli. Elit suli az lesz majd Magyarországon, ahol először bevezetik az "általános" tandíjat. Ez van. De attól még nagyon jó választás.

Én ide járok, gazdaságelemzésre. De sztem tudok segíteni bármelyik szak esetén neked. Csak írd meg, hogy mit szeretnél jobban.. több matek, kevesebb matek stb..

2010. okt. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
bocs az "elit"-et nem ugy ertettem, hanem inkabb mondjuk "elismert"-nek, aminek a diplomajat jobban elismerik...
2010. okt. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok, köszi a válaszokat, igen, én is valami elismert suliba szeretnék menni. Egyébként igen, sok matekot szeretnék, ha lehet, minél kevesebb szöveges tanulnivalóval xD És még matek mellett esetleg valami szervezős félét. Bocsi, ha kicsit kusza.
2010. okt. 18. 20:19
 6/10 anonim ***** válasza:
Debreceni Egyetem / Miskolci Egyetem. Erre reálisabb az esély bekerülni mint a Corvinusra. Bsc-nek tökéletes, utána az Msc-t megcsinálhatod BCE-n is. Sok haverom így csinálta, és bevált nekik.
2010. okt. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Gazdaságelemzés akkor ajánlottabb, ha sok matek kell. Bár szervezni itt semmit sem fogsz.

Más kérdés, hogy azt sztem más szakokon sem. Ellenben, ha mondjuk csatlakozol egy diákszervezethez, vagy egy szakkollégiumhoz, akkor erre is lesz lehetőséged.

Vagy még itt a BCE-n ajánlanám a pénzügy és számvitelt, úgy h felveszed mellé az IMPet (intenzív módszertani program). AZzal is kapsz sok matekot, bár ott lehet h a számvitel zavarni fog. :-)

2010. okt. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
BGF bazz...
2010. okt. 23. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát a számvitelnél legfeljebb megkérem szüleimet, hogy segítsenek^^ Egyébként te is erre a szakra jársz, vagy hallottad, hogy sokaknak nehéz a számvitel?
2010. okt. 23. 22:59
 10/10 A kérdező kommentje:

01.44.:

Nem arra voltam kiváncsi, hogy a gazdaság szót miként tudod összehozni egy mozaikszóban a főiskolaszóval, de azért köszi, úgy érzem te sem bölcsész karra fogsz menni ezzel a mondatalkotási készséggel.

2010. okt. 23. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!