Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen iskolát ajánlanátok,...

Milyen iskolát ajánlanátok, ahol van nyelvi előkészítős osztály?

Figyelt kérdés

2 év múlva gimnáziumba megyek. Szeretnék előre gondolkodni.

Vidékre szeretnék menni egy jó gimibe, pesten élünk.

Nem vagyok a legjobb tanuló de nem is annyira rossz. Szeretnék javítani, remélem sikerülni fog adni. Kollégiumba szeretnék költözni.


2010. okt. 18. 13:44
 1/7 A kérdező kommentje:
Ha valamit kérdésetek lenne és/vagy valamit kihagytam szóljatok. :D
2010. okt. 18. 13:46
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia pécsi vagyok!


Itt van egy olyan iskola ahol "nulladik" évben csak nyelvet tanulsz, a többi épp hogy van. Csak a szinten tartás miatt. Kodály gimnázium a neve. Vagy olasz, vagy spanyol nyelvet tanulhatsz. Nem kell a legjobb tanulónak lenned. 3-4 kb. jó. Ami a legfontosabb,hogy van kollégiumuk! Remélem segítettem.

2010. okt. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

majd jövő év végén bőven ráér

én is már 1 éve eldöntöttem azóta 5 félébe akartam menni

még nehezednek a tantárgyaid (ha most 6.os vagy lesznek újak is) gimibe meg 4.2 alatt ne jelentkezz(jobb gimire gondolok)

szóval örülj amíg nem kell ezen gondolkodni

2010. okt. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Győr, Révai Miklós Gimnázium. Mo. 2. legjobb gimije, szal elég jó :) Van nyelvi előkészítő, van kolesz (azt mondják, nem olyan rossz). Nem hallottam még olyanról, aki ne szerette volna ezt a sulit :)
2010. okt. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat még jöhetnek :) A révairól hallottam már :D
2010. okt. 18. 19:13
 6/7 anonim ***** válasza:
miért akarsz középsuli miatt, elköltözni otthonról? hamar meg fogod bánni. a nyelvi előkészítő meg az egyik legnagyobb baromság, amit az emberiség valaha kitalált. csak kidobsz vele egy évet az életedből.
2010. okt. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

A nyelvi előkészítős osztályt nem én szeretném.

De már gondolkodtam és az lenne a legjobb ha pesten maradnék gimiben.

2010. okt. 18. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!