Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek be tudnék illeszke...

Szerintetek be tudnék illeszkedni? Nem tudom hogy mitévő legyek!

Figyelt kérdés

Szeptemberbe új iskolába kerültem.(vendéglátóipari szakközépiskola)és az a baj hogy nem tetszik a környezet.sok a hülye!nem szeretnek tanulni sokan.na most én sem vagyok egy stréber tipus de azért nem sz@rom így le.most lehetöségem alakult átiratkozni egy sokkal jobb nevesebb iskolába.ez egy egészségügyi szakközépiskola.31 lány és 2fiu jár az osztályba.nem tudom hogy tudnék fiuként beilleszkedni egy ilyen lányosztályba.eddig nem jöttem ki olyan jol a lányokkal de szerintem a 30 lány közül lesz 2-3 aki szeretni fog.attol félek hogy még roszab lesza

Mostaninál.a tanulást birnám.elöre is köszönöm.15/F


2010. okt. 18. 22:09
 1/3 anonim ***** válasza:
De érdekel az egészségügy? Nem nagyon fiús szakma. Hogy hogy sikerül beilleszkedni, az úgyis csak ott dől el, és az adott osztálytól meg a te egyéniségedtől függ. Ha innnen szeretnél elmenni, mert nem felel meg az igényeidnek, akkor menj el.
2010. okt. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 lacikaaaaa válasza:

Ha érdekel és ez pedig egyeltalán nem elégíti ki az igényeidet akkor menj,vagy keress másikat.

Sok sikert!

2010. okt. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, várom még őket!
2010. okt. 20. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!