Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemisták, ti hogy bírjátok...

Egyetemisták, ti hogy bírjátok a kolit?

Figyelt kérdés
Ma költöztem be koliba várólistáról, eddig albérletben laktam, de nem tudom fizetni...és olyan rosszul érzem magam, hogy nem ismerek senkit, folyton nyüzsgés van amibe én nem tartozom bele, az albiban meg olyan jó volt, sokat voltam egyedül..olyan szomorú vagyok :((
2010. nov. 28. 21:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Én koliból lettem albis. Mert sok volt a nyüzsgés.

Ettől függetlenül 1-2 hét alatt megismered a szinteden lakókat és rá fogsz jönni, hogy alapvetően nagyon jó dolog a koli. Mi pl. vizsgák előtt mindig összeültünk tanulni, biztos vagyok benne, hogy jópár tárgyam azoknak köszönhetem, akikkel együtt tanultam :)

2010. nov. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Most ezt nem értem. Az albérletben jó volt, mert sokat voltál egyedül, a koliban meg rossz, mert egyedül vagy?

Mit is szeretnél valójában?


Személyes tapasztalatok alapján a koli azért jó, mert mindenki megtalálja azt a típusú társaságot, ami neki jó. Ha bulizós vagy, akkor azokat, ha sportolni szeretsz, akkor azokat, ha a csendesebb elfoglaltságokat szereted, akkor azokat.

Én jól éreztem magam a koliban. De azért azt te sem várhatod komolyan, hogy beköltözés után 1 másodperccel már szuper közösségbe fogsz tartozni. Ez idő és munka.

Sok sikert!

2010. nov. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!