Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » MOME-Belsőépítészet. Írnátok...

MOME-Belsőépítészet. Írnátok róla?

Figyelt kérdés

Aki ott tanul, olyan lenne a legjobb.

Először mi történik a felvételin, mit kell csinálni, mit kell vinni? Aztán ha valamilyen kisebbfajta csoda folytán bekerülnék mire számíthatok? Milyen órák vannak, milyenek a tanárok a légkör? Egyáltalán az egész belsőépítészet.

Köszi előre is :)


2010. dec. 13. 13:15
 1/4 anonim ***** válasza:
na hát ez a szak engem is nagyon érdekelt....de megijedtem a felvételitől...
2010. dec. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mert milyen a felvételi? Én arról nem találtam semmit, az van kiírva, hogy majd ekkor meg ekkor lesznek a részletek.
2010. dec. 20. 16:17
 3/4 anonim ***** válasza:
háát művtöri felvételi van.elég kemény.vinned kell műveket és választanak..majd azt elemezned kell.utána ők adnak elemezni valót és azt kell elemezned.alkalmassági elbeszélgetés meg sima elbeszélgetés.kíváncsiak az intelligenciádra stb ...én azt hallottam, hogy nem érdekli őket az érettségid, sem a félév vagy év vége.csak az amit a felvin teljesítesz.az viszont kemény...
2010. dec. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
^még szép, hogy nem érdekli őket a bizonyítványod, ki is van írva, hogy gyakorlati és szakmai vizsga van. Magyarország egyik legnívósabb művészeti egyeteméről beszélünk, mégis mit vártál?
2012. júl. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!