Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gyerekekkel foglalkozó OKJ-s...

Gyerekekkel foglalkozó OKJ-s képzés, ovónő, dadus ilyesmit Budapesten hol találok?

Figyelt kérdés

Barátnőm szeretne ilyen OKJ képzést szerezni, szereti a gyerekeket, a kicsiket :)

Régen volt ilyen kék könyv, ahol voltak iskolák, csak nem emlékszem, hogy abban van e OKJ-s képzés is, ha még egyáltalán létezik ez a könyv.

Szóval keresgéltem neten, de csk fizetőseket találtunk, vagy olyat, ahol nincs semmi információ.

Segítenétek?

előre is köszönöm.

Szóval ilyen ovónő, gyerekekkel kapcsolatos képzés kellene.


köszönöm.

kellemes ünnepeket!


2010. dec. 17. 09:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom, a Raoul Wallenberg Szakközépiskolában van ilyen szak, és azt hiszem, hogy OKJ is.
2010. dec. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! A kék könyv az létezik. :) De abban csak felsőoktatás van,amit a felvi.hu n is megtalálsz. Ovónő is csak ilyen felsőoktatás elvégzése után lehet. Azonban van egy kisebb könyv ami fehér szinű(iskolarendszeren kivűli oktatás.. meg is találtam:D [link]

Én egy ilyen iskolát tudok igy hirtelen ahol ilyen gyerekekkel kapcsolatos képzés van: Raul Wallenberg iskola a Ludovika téren. Ha nincs 23éves akkor még mehet nappalira s tanulhat ingyen.


Neked is boldog ünnepeket,s sikeres suli keresést:)

Szóval ebben vannak benne olyanok amihez érettségi kell,de nem egyetem.

2010. dec. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm nektek!! :)
2010. dec. 17. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!