Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyi a ponthatár a győri...

Mennyi a ponthatár a győri Jedlik középiskolába?

Figyelt kérdés
Kicsit ideges vagyok a felvételim miatt,és érdekelne hogy mennyi körülbelül a minimum pont amivel felvehetnek.
2009. jan. 24. 17:01
 1/7 anonim ***** válasza:

még 2 éve, amikor mi felvételiztünk, osztálytársa(i)m 60-70 pontos felvételivel, 4-5ös átlaggal (4,5 körül) kerültek be! :)

úgyhogy ha nem szúrtad el a felvételit, és 4,5 körül van az átlagod, akkor ne aggódj, van esélyed! :) sok sikert! :)


[még melyik iskolákat jelölted meg? :P]

2009. jan. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ!:) elsőnek a Jedliket jelölöm,másodiknak a Hildet,harmadiknak a Pálffyt és negyediknek a Krúdy szakiskola részét,ha egyik szakközépbe se vennének fel:D
2009. jan. 25. 10:45
 3/7 anonim ***** válasza:

(off)

ezek közül a Jedlik a legjobb (sztem), még esetleg a Krúdy, bár a szakiskola részébe az "értelmiség" jár :)

remélem felvesznek! a felvételid h sikerült amúgy?

(majd írj h melyikbe vettek fel végül!)

2009. jan. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
a matektól iszonyúan félek,de a magyar 40 pont közeli lesz (valószínű:)
2009. jan. 27. 16:26
 5/7 anonim válasza:

énis oda járok(Jedlik), az első sztem évfolyamtársam lehet:D


nemigazán van ponthatár.. attól függ, hogy milyen szakra jelentkeztél. Melyikre? És fiú vagy vagy lány?:D

2010. jan. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
nemszóltam:D nemnéztem a dátumot .. bocsi:D
2010. jan. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
jedlik jedlik über alles (L) 9.c ^^
2010. febr. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!