Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egy hittan tanár a suliban...

Egy hittan tanár a suliban délelőtt lecicázott, és átkarolt. Tény, hogy anyámat ismeri, de egy picit furcsálltam. Vagy ez csak nekem furcsa?

Figyelt kérdés
2011. jan. 7. 14:46
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Az én tanrom is kicsit lökött, + halálfejes cipőben jár suliba, de imádom, mert legalább nem olyan f@szfej, mint néhány másik. Mondjuk, ha sokx csinálja, akkor már gáz van, de ha anyud jól ismeri, akkor kérdezd meg tőle, hogy máskor is így viselkedett-e.
2011. jan. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
79%
Vannak emberek akik közvetlenebbek mint az átlag, ez még nem baj. Figyeld meg h másokkal is ilyen-e vagy csak veled.
2011. jan. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%
A cica aranyos állat. Jobban jártál, mintha lerókázott volna :)
2011. jan. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
79%
utolsó:ez jóó Xd
2011. jan. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
85%
Óóóó ha az ember kicsit kedvesebb akkor már jönnek a pedofil leszólások. Na és mi ha lecicázott...szerintem kedvesség volt. Már közvetlenebb a kapcsolatotok mivel ismeri anyudat. Majd ha megfogja a pnádat akkor fuss.
2011. jan. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!