Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Olaszból vagy történelemből...

Olaszból vagy történelemből könnyebb emelt szinten magas eredménnyel érettségizni?

Figyelt kérdés

ki kellett hagynom egy évet, mert elbaltáztam a felvételit. most itthon kell felkészülnöm. olaszból nyelvvizsgát kell tennem mindenképp ezért lenne célszerű akkor abból is emeltezni, viszont akkor nem kapok olasz nyelvvizsgáért pontszámot csak az emeltért. ( van egy angol ny.v. is = 28p. )

vagy ott a másik lehetőség, hogy töriből emeltezek, akkor megkapom mind2 nyelvvizsgáért a pontot (40 p ) és az emeltért is, amit a törivel értem el ( 40p).

már csak az a kérdés, hogy melyik tantárgyból lehet eredményesebben felkészülni????

valahol nagyon 80 % felett kéne teljesítenem. törit sosem tanultam emelt szinten, van egy tanfolyam ahova hetente egyszer járok egy kis felkészítés gyanánt.

olaszból nyelvtanárhoz járok.

várom az ötleteiteket,megfigyeléseket, köszi a segítséget! :)


2011. jan. 10. 17:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak a kérdést olvastam el. De szerintem a töri érettségi nem olyan nehéz. olaszban viszont nemtudod mely szavakat kaphatod, nagyon magasszinten űznöd kell az ipart
2011. jan. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

igen, ez igaz, viszont töriből meg tudnak úgy lepni,hogy ne jusson eszembe semmi , mert a legapróbb dolgokba is belekérdeznek, ha úgy döntenek jól megszivatnak. viszont olaszból nem olyan tragédia ha nem tudok 1-2 szót.

mit gondoltok?

2011. jan. 11. 17:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem töri.
2011. jan. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!