Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik egyetemre, szakra...

Melyik egyetemre, szakra jelentkeznétek a helyemben? Duplázással 395 (magyar-angol) pontom van, humán felé hajlom inkább.

Figyelt kérdés
Sok irányba nyitott vagyok, de olyan szinten nincsen eligazítás, hogy fogalmam sincsen, hol tanuljak tovább. Csak állami jöhet szóba. Köszi!
2011. jan. 21. 14:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Nézd meg a Felvi.hu oldalon, hogy milyen sulik vannak a közeledben (ha nem akarsz mondjuk kollégista lenni vagy sokat utazni), azok szakjai közül melyik tetszik és nézd meg, tavaly hány pont kellett a sikeres felvételihez. Így már lesz némi alapod.
2011. jan. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

ezt nehéz megmondani, mert általában a valamire való humán szakok jóval 400 felett vannak

de a tanárit tudom ajánlani mivel azzal a végzettséggel nem csak az oktatásban tudsz elhelyezkedni

sok helyen többre becsülnek egy bármilyen tanári diplomát, mint az adott szakirányú végzettséget, meglátásom szerint

de ha netán magyar tanárként dolgoznál, gondolj bele, hogy nyáron otthon vagy a nagy melegban

a fizetésük sem olyan kevés (már láttam egy pár számlákát) meg külön órákat is lehet vállalni kiegészítésnek

2011. jan. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!