Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kémia vagy biológia érettségi,...

Kémia vagy biológia érettségi, melyik számít a nehezebbnek emelt szinten?

Figyelt kérdés
2011. jan. 22. 16:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

kémia.

a biológiát végső soron be is lehet magolni, a kémiát muszáj megérteni szerintem.

2011. jan. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
kemia 100 szor nehezebb
2011. jan. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
akkor most melyik? :D
2011. jan. 22. 18:00
 4/14 anonim válasza:
100%
elmondták 2-szer, hogy a kémia.
2011. jan. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én is a bioszt választanám,mert azt tényleg ha úgy van be is tudod magolni.
2011. jan. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Kémia nehezebb, de ha meg könnyen megérted akkor könnyebb is lehet (sok a számolós feladat, ha az megy akkor megy az egész). Én biosz emeltet megcsináltam 2szer is, a 2. alkalomra tényleg eléggé felkészültem és úgy nem volt vészes. Viszont a kémia közép olyan egyszerű h simán meg lehet írni 90 fölé:)
2011. jan. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:

ahogy tudom és ahogy nekem mondták ez relatív.

a kémia ha érted akkor sokkal könnyebb a biosznál

a biosz meg sok, tömény az inkább tényleg magolós fajta

de viszont ha négy évig minden órára felkészülsz és megérted akkor egyikse nehéz:)

2011. jan. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
ott a pont! :)
2011. jan. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Asleigh válasza:
a kémia azért nehezebb szerintem, mert ott a mélyére kell látni teljesena dolgokat. és ha nem érted, akkor akármennyit tanulod szívni fogsz, amúgy mega ez elemltnek a 70%-a kb számolás... a többi elmélet...
2011. jan. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

igazából mindkettő nehéz. ha nagyon jól megy a számítás, akkor a kémia könnyebb, mert ott az elméleti anyag kábé 30% és nem nehezebb, mint középszinten. és középszinten elég egyszerű.

a biológia már húzósabb, főleg, ha nagyon jól akarsz teljesíteni, mert irtó nagy tananyag. ha rááll az agyad, és tudsz logikázni, következtetni, akkor még magolásra se nagyon van szükség. persze többet kell, mint kémián.

mindenesetre kilencven százalék fölött tényleg elég nehéz megírni.

2011. jan. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!