Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik főiskolán vagy egyeteme...

Melyik főiskolán vagy egyetemen a legjobb az Andragógia képzés?

Figyelt kérdés
Illetve akik andragógia szakra járnak miért szeretik? Szerintük van jövője?(csak az írjon aki tudja mi ez)
2009. febr. 3. 21:35
 1/9 anonim ***** válasza:
75%

Nekem 4 ismerosom kezdte el iden az andragogiat, ebbol 3 otthagyta (nem rugtak ki oket). Ez szerintem sokat elarul..


Egyebkent ha mar mindenkeppen ezt szeretned, akkor a Debreceni Egyetemet javaslom.

2009. febr. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hidd el,hogy a barátaid meg is fogják bánni, hogy otthagyták! Ez tuti. Vagy mikor oda jelentkeztek a legtöbb emberrel együtt azt sem tudták,hogy mi ez...
2009. febr. 4. 13:17
 3/9 anonim válasza:
100%

Szia!

Az én barátnőm a Szegedi Tudományegyetem Juhász Gyula Pedagógusképző Karán tanul andragógiát. És nagyon szereti,

2009. febr. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
ha te Debrecenbe v Szegedre készülsz andragógia szakra, felvenném veled a kapcsolatot. :)
2009. febr. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szia! Én már andragógia szakra járok Egerbe, csak kíváncsi voltam,hogy mások mit gondolnak a szakról:) De bármiben segítek neked a szakkal kacsolatban ha kell:)
2009. febr. 4. 19:03
 6/9 anonim ***** válasza:
én Szegeden vagyok 2.éves andragógus.imádom!!!szerintem(tapasztalatok szerint) Pécs és Szeged, Eger és Pest a legjobb választás.amit semmiképpen nem ajánlanak:BAJA....az itt szerzett diploma elrisztja a munkaadókat...
2009. ápr. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#elriasztja
2009. ápr. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nem kötözködésből írok ide, de valaki most már elmagyarázná nekem hogy az andragógia szak mégis mit takar?! és van e értelme egyáltalán csinálni Magyarországon ahol amúgy is túlságosan is nagy a bölcsész-kitermelés (pl. el tudsz e helyezkedni, van e rá kereslet...?)
2009. máj. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Az andragógia szakot végzettek ilyen szervezők. Felnőtt oktatási vagy mi a neve , Művelődés szervező stb.

Na szóval művelődés szervező mindig kell a nagyobb városokba pl: gyereknapok , koncertek , fesztiválok.

2010. jún. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!