Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A gazdasagi foiskolakon...

A gazdasagi foiskolakon mennyire nehez a matematika, az a leghuzosabb tantargy?

Figyelt kérdés

Ha valakit meghuznak felevkor, akkor evvegen hanyszor javithat, vagy hogy mukodik ez?

Koszi aki valaszol nekem.


2009. febr. 3. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:

én a matek miatt hagytam abba a gazdasági fősulit, egyszerűen nem ment - bár sose voltam matekzseni

most humán szakra járok, végzősként -4es 5ösökkel


ha neked jó a matekod, akkor menni fog, járj magántanárhoz, ha gázosnak érzed

2009. febr. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

En nem egy, hanem "a" Gazdasagi Foiskolara jartam, ugy,hogy mindig utaltam a matekot. Minden heten jartam 2 orara magantanarhoz, hogy atverekedjem magam, es kettessel sikerult, meg szigorlatoztam is. Az akaratero csodakra kepes, most kozgazdasz vagyok, 2 es lett a matek erettsegim.

Ha nem vallalod ezt be, akkor tenyleg menj inkabb human szakra, de nincs lehetetlen, csak akaratgyenge. Minden megtanulhato.:) Sok szerencset.

2009. febr. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Elozo vagyok, most latom hogy nem valaszoltam a fokerdesre: 1 vizsga+ 2 potvizsga, es 2 evet halaszthatsz.

Es....eleg huzos a matek, de sok embernek sikerult..

2009. febr. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat, utolso mit jelent, hogy 2 evet halasztani lehet. Azt talan, hogy 2 evvel kesobb is lehet vizsgazni matekbol? De akkor mi lesz a kovetkezo matek vizsgaval, az csak nehezebb lesz, nem?
2009. febr. 4. 12:57
 5/6 anonim ***** válasza:

A halasztas nem a matekvizsgára vonatkozik, hanem az egesz evre. Ha p1 vizsgan és 1 potvizsgan tul vagy, nem celszeru ugy elmenni az utolso vizsgara, hogy esetleg nem sikerul, mer' skkor annyi, nincs tovabb, befejezted a foiskolat. ( mit gondolsz, en miert jartam kulonorakra? ;) Szuval ilyenkor szoktak evet halasztani, es a masodik potvizsganak mindenkeppen sikerulnie kell. Legalabbis a BGF en.


Mas:


A vizsga mindenkeppen lezar egy fejezetet, tehat ha elmeletileg nem csinalod meg, nem lesz nehezebb a kovetkezo, mert ugyanabbol a temabol mindig csak egy vizsga van, ugy indulnak ki belole, hogy ha levizsgaztal, azt mar tudod. Pl: valoszinuseg temakore, statisztika, stb

2009. febr. 6. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ertem, koszi hogy irtal!
2009. febr. 6. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!