Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire diák centrikus...

Mennyire diák centrikus Debrecenben az andragógia szak?

Figyelt kérdés
Mi a véleményeitek a szakról? Tanulás? Tanárok? Nem a jövőbeli elhelyezkedési arány érdekel, hanem konkrét vélemény azoktól akiknek kicsi köze is van/volt ehhez?
2009. febr. 4. 18:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
75%
Én ott vagyok BTK-s. amit a műv.szervesekről tudok, és látok, az annyi, hogy tanulniuk szinte semmit nem kell, és egyfolytában buliznak. gyakran sóhajtozom vizsgaidőszakban, hogy mért nem mentem én művszerv.-néprajz szakra, arany életem lenne. jah, és elég sűrűn szerveznek szakos bulit is maguknak. ugye nem árt gyakorolni..
2009. febr. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
76%
Én is andragógiát tanulok,de nem Debrecenben. Az első válaszoló látom tisztában van a dolgokkal...ő andragógiát kérdezett,nem művszervet,a 2szak nem ugyanaz!A szakról annyit,hogy nagyon szerethető,sokrétű,komplex képességeket,tananyagot sajátíthatsz el,és tényleg sok programot kell majd szervezned ha erre a szakra mész, mint pl tudományos konferenciákat, szakesteket,de Debrecenben úgy tudom az andragógusok egész szakhetet szerveznek.Emellett sok kutatás,mint pl közvéleménykutatás,ami nagyon élvezhető:)Sztem ha kreatív vagy és szeretsz szervezkedni és vezetni, irányítani mindenképpen megéri erre a szakra menni,ja és az elhelyezkedési esélyekkel kapcsolatos véleményeknek ne nagyon higyj,hisz az első andragógus évfolyam most kerül ki és hidd el később nagy szükség lesz ránk:)
2009. febr. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az egesz DE (foleg a BTK) nagyon diakcentrikus.
2009. febr. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
80%

Megsúgom a második válaszolónak, hogy az andragógia és a művelődésszervező szak ugyanazt fedi.:) csak BA alapképzésben már andragógia a neve.

(első vagyok)

2009. febr. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
31%
Én meg megsúgom akkor(MERT ÉN EZT TANULOM),hogy a bolognai képzés előtti művelődésszevező és felnőttképzési szervező egyetemi szak, személyügyi szervező, munkaügyi tanácsadó szak és felnőttképzési menedzser szakból lett az andragógia és a művszerv csak 1/4ed része a szaknak...Istenem aki nem ért hozzá miért válaszol???
2009. febr. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
67%
hmm.. na most mi is a helyes megfogalmazás...? ugyanaz vagy nem ugyanaz? :D
2009. febr. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
33%
A helyes megfogalmazás egyértelműen az, hogy nem ugyanaz! Kinek hiszel,olyannak aki azt tanulja,vagy olyannak,akinak annyi köze van hozzá,hogy még a különbséget sem tudja a két szak között..
2009. febr. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
75%
Én magyaros vagyok, van pár volt osztálytársam andragógián. Hát mit mondjak, tényleg nem szakadnak meg a tanulásban, idén volt talán 3vizsgájuk, nekem volt 10!!! Sokan itt mámor-szaknak hívják, mert mindig partyznak.:)
2009. febr. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem én tudom te milyen iskolába jársz,de én is andragógiát tanulok és az első félévben és a 2.ban is 13 tárgyam van, az előző félévben a 13 tárgyból 12 vizsgám volt!!! Ugyh itt sincs nagyobb mámor mint magyar szakon...
2009. febr. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó előtti vagyok! Már bocsi, utolsó, de nálunk nincs mámor. Sokan azt hiszik, mi csak lógatjuk a lábunkat, de nem. Bizonyára azért alakulnak ki a sztereotípiák, mert minden szakon vannak link emberek és csak az ő hírüket és véleményüket halljuk. Bocsi, ha megsértettelek, nem akartam, mindössze azt írtam le, amit a volt osztálytársaimtól hallottam.
2009. febr. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!