Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Veletek volt már olyan dolog,...

Veletek volt már olyan dolog, hogy valamihez csak pár pont vagy pár százalék kellett?

Figyelt kérdés
Ha tudtok mesélni akkor kérlek osszátok már meg, hogy veletek volt e olyan eset, hogy felvételihez 1 pont kellett volna vagy egy vizsgán 1 betűt kihagytál és azért nem kaptál jegyet.Ilyen és ehhez hasonló dolgokra lennék én kíváncsi.
2011. jan. 28. 21:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Matek érettségin 1 % az ötöshöz. :)
2011. jan. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Töri érettségi szóbelijén 1,5 pontot kellett volna megadnia a tanárnak, hogy meglegyen az 5-ösöm. Rosszul éreztem magam, de tudtam hogy jogos volt a levonás, így beletörődtem. Utána a tanár is megjegyezte hogy sajnálja, de hát ez van. Nem haragszom rá sem, végül is rövidebb nem lettem, és nem is olyan irányba tanulok tovább, ahol számítana! :)

Amúgy két olyan csoporttársam is van akik 1 ponttal maradtak le az állami képzésről, fellebbeztek de nem mentek vele semmire, jelenleg költségesen vannak bent mindketten.

2011. jan. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
51%
emelt közgáz 3% az 5-öshöz...
2011. jan. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%
Főiskola első évében az ösztöndíjhoz 0,03-al kellett volna jobb átlag.
2011. jan. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
2007-ben,, SOTE általános orvosi karára 1 pont hiányzott. El sem tudom mondani, mennyire örülök, hogy végül nem oda mentem. Megjelöltem a többi orvosit is, de egy srác miatt megváltoztattam a sorrendet, így a könnyebb sulik (biológus szakok) kerültek előre. A sráccal rá pár héttel vége lett, de azt sem bánom. :)
2011. jan. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!:D


22:27: Szép eredmény azért az végülis jó matekos lehetsz!;)


00:05: És ezt leszámítva téged felvettek ahová szeretted volna?:)Szegény csoporttársaid nállam is volt egy csaj akinek 1 pont kellett volna Orvosira, de nem vették fel így elment fodrásznak...:/


08:50: Gondolom milyen rossz lehetett hallani.:|


09:02: Uhhh de durva...:|


10:30: Úgy látszik akkor a sors azt akarta!;)És valszeg a sors a párkapcsolatodban is újítást akart!;)

2011. jan. 29. 10:47
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Fél pont kellett volna, hogy átmenjek, és meglegyen a gyak.jegyem egy tárgyból(egyetem, matek szak). Egy olyan tárgy, ami csak fél éves, soha semmit hasznát nem fogom venni. De a fél csoportunk így járt...
2011. jan. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
00:05 vagyok, nem vettek fel, de ez várható volt. Közgázra akartam menni, de arról jócskán lecsúsztam a matekom miatt... Így utólag viszont nagyon örülök, hogy így alakult, jelenleg mérnöknek tanulok, és nagyon szeretem!:) Amiket a gazdaságisoktól hallok sztorikat, én szerintem fél év után feladtam volna :)
2011. jan. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Utolsó: miért hagytad volna ott a gazdaságit?


Nekem nyelvvizsga volt, hogy tudtam, hogy vagy meglesz vagy pont nem. Aztán asszem 2 pont kellett volna a szóbelihez.

(angol középfok)

De hogy legyen pozitív élmény is: angol felsőfok szóbeli pont 60%-ra lett meg, német középfok szóbeli meg +1 ponttal.

:-)

2011. jan. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

11:12 Nekem is az a gond, hogy egy betűt felcseréltem P hellyett B-t írtam, de nem tudom mért pedig normálisan megtnaultam...tök véletlen volt.Azonkívűl a többi feladat jó volt, de mivel az első feladat volt a beugró ezért felejthettem a jegyet.:/


17:59 Van sok mérnök ismerősőm szerethető szak.:)Örülök, hogy jól alakult.;)


18:09 Íjj 2 pont az is kemény.:/ A pozitívhoz meg grat szép eredmény!;)

2011. febr. 2. 00:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!