Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Központi írásbeli felvételin...

Központi írásbeli felvételin a 67 pont (magyar+matek) összesen szörnyű, nagyon szörnyű, vagy tűrhető?

Figyelt kérdés
Utóirat:KÉRLEK NE OLYANOKAT ÍRJATOK,hogy jajj de béna vagy,meg te kis pö...péló... esetleg más,tudom,akik ezeket írnák biztos,hogy ro-had-tul szörnyűnek fogják írni,de most komolyan....télleg ennyire szörnyű???
2011. febr. 2. 20:20
 1/4 anonim ***** válasza:
96%
Hát. Nem a legjobb. Mármint. Ha úgy veszed, kevesebb mint az elérhető pontok 3/4-e. De szerintem még a tűrhető kategóriába tartozik. Ha mondjuk tavalyi szintű nehéz matekot írtál volna, egy fokkal jobbnak mondanám, de szerintem így lehetne jobb is...
2011. febr. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%
Attól függ hova akarsz menni, mik a későbbi céljaid.
2011. febr. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szerintem egyáltalán nem szörnyű. sőt... nekem a legtöbb általános sulis ismerősöm 60 meg az alatt írt. én gimis vagyok, átjelentkező, nekem mondjuk 85 lett, de ez nem lényeg. :)

ismerek egy lányt, aki 25 pontosra írta. na az szörnyű.:D

a tiéd sztem elég jó. am hová jelentkezel?

2011. febr. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jedlik,szemere :D
2011. febr. 3. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!