Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Megéri-e ma itthon a tanári...

Megéri-e ma itthon a tanári pályát választani? Számít-e valamit, hogy milyen szakos tanár lenne az illető?

Figyelt kérdés
2009. febr. 9. 21:17
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
Igen, a fizika, kémia, biológia szakos tanárokból egyre nagyobb hiány lesz, mert az összes nyugdíjba megy néhány éven belül.
2009. febr. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ma még esetleg, de mire elvégzed a suli ki tudja.

Én is így jártam mire meglett a papírom a vendéglátó fősuli semmit sem ér!

A tesóm dietetikus és egy irodában diszpécser.

Hát ennyi, lehet addigra csak egy iskola marad az országban.

Jól gondold meg!

Időhúzásnak jó az biztos.

2009. febr. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Angol-földrajz szakos szeretnék lenni, ha azt választanám, de még csak a gondolattal játszogatok. Meg hát sajnos manapság a tanárok megítélése se a legjobb.
2009. febr. 9. 21:32
 4/6 anonim ***** válasza:
Én 6 évet csináltam. Hiába imádtam a szakmám megélni belőle lehetetlen!!! + iszonyat sok meló.... maga a tanítás kb.csak 25 %-a a munkának! Ha jól megy az angol, inkább menj tolmácsnak.... arról nem is beszélve.hogy egyre kiszolgáltatottabb az ember...egy tanárnak ma már csak kötelességei vannak, jogai semmi... és arról nem is beszélve, hogy nemhogy megbecsülnének, inkább lenéznek...
2009. febr. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
De akkor mégis mit érdemes tanulni az egyetemen, ha mindehol túlképzés van??? Műszakin kívűl?
2009. febr. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Orvosból, ápolóból is hiány van. De nem véletlenül.
2009. febr. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!