Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Teleki László Gimnázium és...

Teleki László Gimnázium és Informatikai Szakközépiskoláról vélemény?

Figyelt kérdés
Tudtommal Gyömrőn van a suli, év végén szeretnék oda átmenni. Valami vélemény róla?
2011. febr. 16. 13:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Az életben nem hallottam róla
2013. aug. 1. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nem most írtad ki a kérdést,na mindegy,azért leírom,hátha valakit érdekel.

Elég gyenge suli.Már 3,00 átlagtól felvesznek bárkit.Ismerősömnek 3,3-as átlaga volt nyolcadik félévben, és 25 pontos felvételivel felvették.

Elég könnyű bekerülni,viszont állítása szerint bent maradni nehéz.

Mivel én nem oda járok,és egyébként is csak a másodiknak jelölöm meg, nem tudom,mennyire igaz. Nekem 4,4-es átlagom van,majd kiderül mi lesz.:)

2017. jan. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én oda jártam, életem talán legszebb 4 éve volt, nagyon jó a hangulat, családias a légkör, a tanárok javarészt nagyon jó fejek, megtanítanak mindenre amit tudni kell. én konkrétan onnan mentem egyetemre ( ahová most is járok) és a mai napig vissza szoktunk menni beszélgetni a tanárokkal. ajánlom mindenkinek, bekerülni nem nehéz, de meg kell becsülnöd mert különben kihullasz :D

Remélem segítettem :) nekem csak jó tapasztalataim vannak az iskolával kapcsolatban.

2017. júl. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!