Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek az alábbi...

Pirates kérdése:

Mi a véleményetek az alábbi gimnáziumokról?

Figyelt kérdés

Toldy Ferenc Gimnázium

ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola

Eötvös József Gimnázium

Madách Imre Gimnázium

Szent István Gimnázium


Főleg a tanárok, diákok érdekelnek. Milyen a légkör stb.

A statisztikák fent vannak a neten feketén-fehéren, de a légkör, a valóság nincs.

Kérek mindenkit, hogy segítsen a véleményével.

Köszönöm!


2011. febr. 26. 23:21
 1/7 anonim ***** válasza:
2%
Semmit nem érnek, miért nem a Fazekasba mész? Az a legjobb.
2011. febr. 27. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Gimnazista vagyok egy vidéki, szintén erős gimnáziumban és családi okok miatt átjelentkeznék bp.-i iskolába. A Fazekasban nincs hely az adott évfolyamon.


Hogy érted, hogy semmit nem érnek?

2011. febr. 27. 01:10
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi ez a hülyeség, hogy semmit sem érnek? Meg hogy a Fazekas a legjobb. Persze, csak az embernek nincs élete sem ott.


Eötvös József Gimnázium:

Oda jártam 4 évig, tavaly fejeztem be. Nagyon jól felkészítettek az érettségire, most a BME-re járok (rajtam kívül kb. 30-an jöttek még a BME-re a végzősök közül).

A tanárok többsége jófej, nyilván vannak idióták, de hát hol nincsenek? :D

A légkör viszont nagyon jó, ide nem kockák járnak, mint a Fazekasba.

Sajnos ennél többet most nehezen tudok mondani, ha van konkrét kérdésed, arra tudok válaszolni!

2011. febr. 27. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én Eötvösös vagyok, és nem érzem úgy, hogy egy semmit sem érő suliba járnék. Különösen, hogy jelentkeztem a Fazekasba is (és felvettek, méghozzá elég jó helyen voltam a listán), de az Eötvöst választottam.

A tanárokra teljesen igaz amit előző írt, kifoghatod pont a hülyéket vagy a rosszakat, de úgy összességében jók. Sok program van, a légkör rohadt jó. A diákok meg különbözőek mint mindenhol, találsz ilyet is olyat is. :D

Hányadikos vagy egyébként? És mikor jelentkeznél át?

2011. febr. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

11. évfolyamon vagyok, mindenhol csak szeptembertől lehet átjelentkezni, mert májusban vannak az átvételi vizsgák.

Lehetőség szerint szeretném újrakezdeni a 11. évet, mert ebben a tanévben rengeteget hiányoztam (több, mint 160 óra eddig) és bizony sok a kiesés. Igaz, az átlagom 4,7, a legrosszabb jegyem 4-es és nem egy könnyű gimibe járok itt vidéken.


Konkrét kérdésem az volna, hogy a szülőknek mennyire kell a zsebükbe nyúlni ahhoz, hogy sikeresen lehessen teljesíteni? A különórák finanszírozására gondolok.

A tanárok mennyire segítőkészek és empatikusak? Gondolom vegyes.

2011. febr. 27. 20:05
 6/7 A kérdező kommentje:

Aki az Eötvösbe járt!


Mikor van vége az utolsó órának és átlagban hány lyukasóra van? (utazás szempontjából lenne fontos)

2011. febr. 27. 20:07
 7/7 anonim ***** válasza:
14:15-kor, ha 6 órád van, egyszer-kétszer lesz 7 órád is, akkor 15:15-kor, lyukas óra nem nagyon van napközben, de előfordul, hogy 0. óra van 7:15-től. Amúgy 8:15-kor kezdődik a tanítás.
2011. febr. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!