Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a kedvenc tantárgyatok, miért?

Mi a kedvenc tantárgyatok, miért?

Figyelt kérdés
2011. márc. 9. 15:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Általánosban töri volt, meg azt hiszem angol.

Mára már egyiket sem szeretem..


18,l

2011. márc. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szeretem a kémiát és a matekot. Rend van benne, átlátható, logikus, egyértelmű. És érdekel is, ehhez van affinitásom. Reál beállítottságú vagyok, így kézenfekvő volt.
2011. márc. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

angol és német ! :)

imádom a nyelveket: a rendszerüket, a hangzásukat, a logikájukat, és a kommunikációt magát!

2011. márc. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kémia, fizika, matek. Természetes, kézzelfogható, és valóban rend van benne, ahogy a 2. válaszoló mondta.
2011. márc. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Angol és német, mert jó nyelvérzékem van (még két másik nyelven beszélek.

Az egyetemi képzésen eddig szinte csak matek tárgyaim voltak, elvoltam velük, de tetszett a szállodai ismeretek is.

Az OKJ-s képzésemen viszont az utazásszervezés és közvetítés, gasztronómia és művészettörténetet.

21/N

2011. márc. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
biológia,kémia és fizika,mert ezek a tantárgyak logikusak és van értelmük,a matekot is szeretem,de nem minden részét például a statisztikát és valószínűségszámítást nagyon bírom,de a függvényeket nem nagyon.
2013. márc. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem a matematika,fizika,kémia a kedvencem.Én is reál beállítottságú vagyok ezért tartom ezeket a tantárgyakat logikusnak,kézenfekvőnek.Továbbá szeretem az Informatikát,Földrajz és az idegen nyelveket is többek közt.A történelemnek meg csak bizonyos részeit.A középkort,kora újkort és a 20.századot szeretem.Az ókor annyira nem érdekel.De mindeny lényeg a lényeg:Matematika,Informatika,Fizika,Kémia,Biológia(logikusak).
2014. okt. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!