Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lehet-e valakiből magántanuló...

Lehet-e valakiből magántanuló az érettségije előtt 2 honappal?

Figyelt kérdés
Tartósan beteg részleges csontelhalás miatt, és ebből következően fűzőt kell hordjon, ami viselhetetlen iskolába. Egy műtétből eredő gyógyulás és más betegségek miatt kisebb nagyobb szünetekkel 3 hete otthon van. Megéri ilyen kevés időre?? És fellehet készülni így az éretségire??
2009. febr. 19. 20:51
 1/1 anonim ***** válasza:
69%

Barmikor lehet valaki magantanulo, elvegre akarmikor törtenhet egy ember eleteben olyan dolog, ami miatt nem lehet bejarni....

En megmondom öszinten, negyedikben szinte semmit nem jartam suliba, ennyi erövel magantanulo is lehettem volna, a szobeli erettsegire egy het alatt MINDENT meg lehetett tanulni, egy olyan tetel nem volt, amit ne tudtam volna, az irasbelire meg a sok feladatsort ujra es ujra megcsinaltam... eleg jo lett az erettsegim, ez csak elhatarozas kerdese. Ha valaki jol akar leerettsegizni, akkor otthon is könnyen fel tud ra keszülni, de nalunk pl volt olyan, aki bejart suliba, de megbukott az erettsegin...

2009. febr. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!