Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BMF VIllamos mérnökin az...

BMF VIllamos mérnökin az intézmény rendszer hogy van?

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne hogy mikor kell bmf kandón intézményt választani automatika hiradástechnika stb idén jelentkeztem és ilyen pl a bme-n mért nincsen van különbség help plz:S
2011. ápr. 4. 17:50
 1/4 czibles ***** válasza:

BMEn vagyok (és még a lentebb leírtaktól is egy kicsit távol) tehát ne vedd 100%os infónak.

BMEn tanszékeknek hívják ezeket. ilyet majd önlab (gondolom OEn is van) és diplomamunkánál kell választani, hogy melyik tanszéken (intézményben) csinálod.

2011. ápr. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom 3. félévben kell választani és nem intézménynek hívják hanem szakiránynak.De értelemszerűen az automatikások az automatika intézetben a híradásosok a híradás intézetben tanulnak pontosabban oda tartoznak.A 3. kerületben az energetika meg az automatika van a többi szakirány a 8. kerben van. A felvett emberek 2 telephelyen tanulnak mivel első évfolyamon 600 ember kezd ezért oldották meg így. Tehát akit a 8. kerbe soroltak be azoknak nem lesz közös órájuk azokkal akiket a 3. kerbe soroltak be a tárgyak nagy részét más tanár tartja az egyik illetve a másik helyen.Hogyha téged pl a 3. kerületbe sorolnak be (tehát hogy ott kezdel) de már van konkrét elképzelésed hogy te mondjuk hiradásra vagy mérés automatizálásra mész akkor kéresd át magad a 8. kerületbe mert pl ha a 3. kerületben kezdel és utána átkerülsz a 8.ba akkor kicsit szokatlan lesz pl nem ismered a tanárokat, nem ismered a többieket meg a tantervben is van egy kicsi eltérés nem sok de van.
2011. ápr. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem leírni hogy a 3. félévben kell választani és a 4. félévet már szakirányon kezded.Még annyit hogy természetesen ha a 8. kerületben fogsz tanulni tegyük fel de megszereted mondjuk az energetikát akkor simán választhatod azt is vagy az automatikát mint szakirányt. Tehát az hogy hol kezdel nem számít, választhatsz bármilyen szakirányt bárhol.Csak mint előbb írtam jobb ha oylan helyen kezdel ahova utánna a szakirányt is választani fogod.
2011. ápr. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszokat igy már világos :):)
2011. ápr. 9. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!