Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Debreceniek! Szerintetek...

Debreceniek! Szerintetek mennyi esélyem van a TÁG bio-kémia szakára protekció nélül? (

Figyelt kérdés

van egy négy évfolyamos tagozat, ahova 32 főt vesznek fel ott a hetven valahanyadik vagyok. az öt évfolyamost jelöltem még be, ahova kb 15 főt ... fel, ott negyven valahanyadik vagyok...végülis lesz egy kis protkóm á de nem olyan biztos....amúgy elég igazságtalannak tartom ezt a protekcios sza rságot, mert mi van azzal aki 5 ös tanuló, szorgalmas diák de az írásbeli egy kicsit besűlt mrt mondjuk a szülei pot veszekedtek stb., na mindegy, nagyon remélem hogy összejön ez a tág, mert fu én már vagy 4 éve döntöttem el,..ja és még annyi hogy a kémia szóbel sem lett a legjobb, de én legalább az összes témakőrt megtanultam, míg a többiek meg ilyenekt mondtak hogy ,,jaj hát mi még nem tartunk itt órán", nekünk meg egész évben nem volt tanárunk :S


bocsi ha értelmetlen lett a szöveg:S


2011. ápr. 20. 20:23
 1/9 anonim ***** válasza:

már valamelyik iskolában fent vannak,hogy azon a szakon hanyadik gyereket vették fel utoljára:D szóval lehet bent vagy.Remélem sikerül:) Megérdemled ha ennyire készültél rá és ennyire akarod.Lassan kapnunk kell majd levelet is (április 27.-éig),hogy melyik iskolába vettek fel:D

Én már bent vagyok az Adyba:p

Sok sikert:D

2011. ápr. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem tudod mikor rakják fel?

én is ide jelentkeztem ,csak én előrébb vagyok

2011. ápr. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
én csoki ba vagyok bent ááde akk is a tágba szeretnék, még nem kaptunk levelet
2011. ápr. 21. 15:32
 4/9 anonim ***** válasza:

én se kaptam még

én az Adyban vagyok bent:)

2011. ápr. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

minden nap meg kell nézni a honlapjukon,hogy rajta van-e a végleges.

pl: 01-es kódú szak: 45.

(tehát a 45.embert vették fel)

csak egy példa volt!

2011. ápr. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Felvettek?

engem igen:DD

2011. ápr. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ady-ba akit felvettek...melyik szakra?

*bocsi

2011. ápr. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ha rám gondoltál akkor felvettek de nem oda megyek:D

amúgy NYEK angol

2011. ápr. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
pfuu.:) oda nehéz volt bekerülni,nagyon sokan voltak:D de grat:p
2011. ápr. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!