Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a szöveges bevitelre...

Milyen a szöveges bevitelre alkalmas számológép? Drága egy olyan?

Figyelt kérdés

Matek érettségibe irják, hogy:

"Matematika: használható bármely forgalomban lévő négyjegyű függvénytáblázat, valamint szöveges adatok tárolására és megjelenítésére nem alkalmas számológép."

Mutattok egy ilyen számológépet?


2011. ápr. 29. 12:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Amikor én voltam általános iskolás, akkor voltak divatban ilyen kalkulátorok, azokba lehetett írni is, ma már ilyet nem is látok. Érettségin azért írják ezt, hogy puskát ne tudj bele írni (matekon mégis mit? :D ), illetve a fv-t ábrázoló gépeket nem engedik. pl ilyet: [link]

Egyetemen sem lehet ilyet.

2011. ápr. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nekem volt régen egy olyan casio-m, ami ilyen régi kezdetleges elemes névjegytárként is elüzemelt. tenyérnyi méretű, qwerty billentyűs volt. abba pl. bele lehetett írni puskát, listába.

sajnos képet, típust nem tudok mutatni, nem emlékszem. csak hogy "25kb háttérvilágítás" meg ilyen "húha" jellemzői voltak.

2011. ápr. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!