Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Átvennének BME matekról 3as...

Átvennének BME matekról 3as átlaggal ELTE pszichológiára?

Figyelt kérdés
Nem újrajelentkezni akarok, hanem átjelentkezni.
2011. máj. 29. 16:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Akkor is necces az atjelentkezes, ha azonos szakokrol lenne szo. Nem ertekelhetik a linalg jegyed egy pszicho targgyal egyenertekunek.

Felvetelizz ujra, atvetel sztem eselytelen.

2011. máj. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos szerintem is esélytelen, ennyi erővel tanítóképzőről is lehetne orvosira menni, de még az is esélytelen lenne, ha elte matekra mennél át, sajnos ilyen a rendszer.
2011. máj. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Kizárt. Még azonos szakon is necces (max költséges) de a te esetedben még egy kredit sem egyezik.

Újrafelvételi, más lehetőség nincs.

2011. máj. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs esélyed. Még azonos szak esetén is csak költségtérírésesre veszik át az embert, nemhogy egy teljesen más szakra.
2011. máj. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, bár elég lehangoló. Csütörtökön megyek az ELTE-re, de szerintem van esélyem nem költségtérítéses matekra menni, egy lánynak sikerült is, ő kísér. Azért remélem összejön:)
2011. máj. 31. 11:52
 6/6 anonim ***** válasza:
16.48-as vagyok, Én ezt tapasztaltam sajnos, viszont én láttam már cifrábbat is a tiédtől, szóval szerintem van mikor "egyénfüggő", mert tudok emberekről, akik kiskapukat céloztak meg és bejött nekik. De ez sok mindentől függ...Én azért drukkolok neked.:) Majd írd meg mi volt.
2011. máj. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!