Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A "pénzügyi és biztosítási...

A "pénzügyi és biztosítási matematika" mesterszak milyen?

Figyelt kérdés
Valaki ismeri a "pénzügyi és biztosítási matematika" mesterszakot a Corvinuson? Esetleg járt már valaki oda? Ha igen akkor tudna mesélni valamit hogy kb milyen az? vagy mit kell róla tudni? Mi lett vele utána (ha már elvégezte persze)
2011. jún. 2. 20:05
 1/5 anonim ***** válasza:
73%

Szia, egy ismerősöm oda jár szal tudok mondani pár dolgot:)

A corvinuson kezdte gazdaságelemző alappal, és utána ment erre. Elvileg ez a mester eléggé a gazdelemzőre épül, mondta hogy voltak AK-sok akik erre a mesterre mentek, de majd belepusztultak az elején annyira matekos volt.

Elhelyezkedés szempontjából nagyon jó, már most a tanulmányai alatt heti 3 alkalommal dolgozik egy biztosító cégnek, havi 100+-ért... Meg a tanáraik szépen összeszedtek egy csomó álláslehetőséget, a kb 20 létszámú csoportra vagy 40-50 álláslehetőség jut... Szóval tudnak válogatni:) Ilyen szempontból tényleg nagyon jó, igen nagy a kereslet, mivel kevesen végzik el országosan évente, csakhát ugye elég nehéz is ;)

Remélem tudtam valamit segíteni.

2011. jún. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen és köszi szépen :) Azt lehet tudni hogy Barátod most végzett vagy most másodikos?
2011. jún. 3. 23:09
 3/5 anonim ***** válasza:
67%
engem is ilyesmi szak érdekelne majd mesterképzésben. most másodéves matematika szakos vagyok.
2011. jún. 4. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
Hát ebben nem vagyok biztos, de sztem még nem végzett.
2011. jún. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt nem tudod te vagy a barátod, hogy milyen sokan buknak ki a szakról?
2011. jún. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!