Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valaki tanul itt állatorvosnak?

Valaki tanul itt állatorvosnak?

Figyelt kérdés
mesélnétek a suliról,mennyire nehéz? van szabadidőtök? minden érdekel :D
2011. jún. 4. 22:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Én az Állatorvosira járok, végzős vagyok. Nagyon nehéz. :) Sokat kell tanulni, magolni meg érteni is a dolgokat. És hogy úgy mondjam, elég sok akadályt gördítenek elénk. :) Szabadidő persze van, de jól be kell osztani. Viszont vizsgaidőszakban hetekig ki sem mozdulok, csak tanulok egész nap. Mire vagy még kíváncsi?

2011. jún. 25. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
dejó hogy már végzős vagy nekem még a gimiből van egy évem,most csináltam meg a közép kémiát (95% lett) jövöre szeretném az emelt bioszt de nagyon félek hogy elcseszem és igy nem kerülök be. amugy csak vizsgaidőszak elött tanulsz vagy folyamatosan?? és hogy vannak az órák?? (nem vagyok valami jártas az egyetemi dolgokban) hirtelen csak ezek jutottak az eszembe , de ha még van kedved mesélni nyugodtan :D örülnék neki
2011. jún. 25. 12:40
 3/3 anonim ***** válasza:

Sajnos sosem sikerült időben elkezdenem a tanulást, így főleg vizsaidőszakra maradt a java. Viszont évközben sem unatkozunk. :) Járunk órákra, gyakorlatokra, készülünk zh-kra, 4.-től ügyelünk az egyetemen. Szóval évközben is kell tanulni, főleg az első években! Akkor nagyon kellett, minden gyakorlaton írtunk beugrókat.

Az órarendet készen kapjuk, órák vannak minden nap. A gyakorlatokról nem lehet hiányozni, névsor van, abból kb. minden nap 1 van.

2011. júl. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!