Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit csináljak, ha nem tudtam...

Mit csináljak, ha nem tudtam felvenni időben a Szakdolgozat tárgyat és 2 héttel a kérelmezési hét után adtam le a kérelmemet, hogy felvehessem?

Figyelt kérdés
Fősulis vagyok. Másod éves, és erre épül még tantárgy és emiatt csúszásom lehet. Leadatam a Szakdolgozatos nyomtatványt a tanárnak, és a Tanulmányi Osztálynak, csak nem tudtam felvenni a Neptunon, mert zárás napján rakták fel. És nem is tudtam pontosan, hogy még Neptunon is fel kell venni, és nem elég csak a nyomtatvány. És majdnem két héttel a kérelmezési időszak vége után nyújtottam be rá a kérelmet.
2009. márc. 19. 21:48
 1/2 anonim ***** válasza:
menj be a sulid tanulmányi osztályára, mondd el és nézz nagy könyörgő boci szemekkel a tanulmányis hölgyre - nekem bevált :)
2009. márc. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen ezt csinálatm én is, de a szakunk ügyintéző hölgye egy sárkány. Először lehúrrogott, aztán mondta, hogy jó töltsem ki ez ürlapot, de nem igért semmi biztosat. Azt mondta, hogy egy hét múlva kérdezzek rá, mint döntött a Tanulmányi és Kerdit. Bizottság.
2009. márc. 20. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!