Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Színésznő szeretnék lenni,...

Színésznő szeretnék lenni, melyik a legjobb magyar suli? Én nem tudok jól énekelni, a súlyom se a legkevesebb, így is van esélyem bekerülni egy jó iskolába?

Figyelt kérdés
2009. márc. 21. 18:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
Mindenképp a színművészeti főiskolára menj. Esetleg még a GNM színitanoda. Máshova ne nagyon, különben olyan huszadrangú sztárocska lesz belőled, mint manapság látni a tévében, itt ott. A hang biztos nem akadály, rengeteg színművész nem tud énekelni, és rengeteg úgymond nem hibátlan alakú színésznő van. Ezek nem kizáró okok.
2009. márc. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%

A Szinmuveszetire sajnos nem vesznek fel, ha nem tudsz jol enekelni, a felvetelin kemenyen nezik ezt is. A Kaposvari Egyetemen van meg szinesz szak, de a felvetelin ott is enekelni kell.


Tehat egy magantanodat kene keresned, ahol nem eloiras az enekles. A sulyodbol probalj leadni, mert sok lehetosegtol eshetsz el miatta.

2009. márc. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

De ha tényleg ezt akarod, kereshetsz énektanárt, aki megtanít.

És Földessy Margit színitanodája is létezik

2009. márc. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%
Bar a kerdezo nem irta, hogy a hangja tiszta-e es csak kepzetlen, vagy a nem tul jo hamis hangot jelent. Mert ha nem tiszta a hangja, azzal az enektanar sem tud sokat kezdeni.
2009. márc. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi segítséget. Egyébként sajnos nagyon hamis hangom van, és igazad van, hogy ezzel nem lehet mit kezdeni.:(
2009. márc. 21. 20:15
 6/15 anonim ***** válasza:
92%

14, de még 16 évesen nem volt semmi hangom...egyszerűen nem tudtam tisztán énekelni semmit.

Mostanában meg anya hallja ha vmit éneklek szobámban és énekkarba akar járatni. Pedig nem gyakoroltam.

2009. márc. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

+ vannak teltebb színésznők. Pl Liptai Klaudia. De más is, csak nem ismertek országos szinten. Az is lehet, hogy a suli befejzése után hízik el, akkor mit csinálnak vele?

Én is akartam színésznő lenni 14 évesen...és sok minden más is.

Viszont az leszek, amire soha nem gondoltam volna :)

2009. márc. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
GNM nagyon jó és hiteles az ott szerzett papír.esetleg Shakespeare Akadémia.a súlyod miatt ne aggódj,nem topmodellt keresnek,hanem színésznőt...sok szerepet nem is játszhatnak "csontvázat"..vágj bele!!!!!!!
2009. márc. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

itt az általam ajánlott "sulik" linkje hátha segít..a Színművészeti lehet hogy elsőre nagy lépés lenne, és valószínűleg nem is vennének fel..(nem akarlak elkeseríteni, de kemény a az elbírálás.. sokszor csak 4.5.6.próbálkozásra vették fel a ma már híres színészeket is...


szóval a 2 link:


[link]


[link]


utolsó válaszoló voltam:-)

2009. márc. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a váloaszakot!:) Nagyon hasznosak voltak.
2009. márc. 29. 16:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!