Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gárdonyi Géza Ciszterci...

Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium Szakközépiskola és Kollégium Eger? Vélemények tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Szeptemberben 8.os leszek, mindenképpen egerbe szeretnék menni tovább tanulni.Én már nagyjából kinéztem magamnak a megfelelő iskolát.Engem most konkrétan nem olyan dolgok érdekelnek mint például hú de rossz,vagy mennyire klassz.Hanem a programok, gólyatábor, a tanulási követelmények, tanárok a kollégium stb.. Az értelmes válaszokat köszönöm.


Az átlagom 4,7 . 14/L


2011. jún. 22. 16:05
1 2
 1/17 anonim válasza:
46%

Inkább menj a Dobóba.. 8 évet eltöltöttem a gárdonyiba, bánom.. A programok elég semmik, diáknap pl nincs, mivel az nem katolikus értékrendű rendezvény.. Tanárok 8 éven át azt próbálták elhitetni mindenkivel, hogy úgyse vesznek fel senkit sehova, mert szarok vagyunk.

Koliról nem tudok semmit.

2011. júl. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
8-at?Tehát az általánosat ott kezdted? De a középiskolát nem ott hanem egy másik iskolában végezted?
2011. júl. 2. 09:02
 3/17 anonim válasza:

Ha nem ott végeztem volna, az nem 8 év lenne:)

5.-től voltam ott, kisgimi.

2011. júl. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Jah jó tényleg. Esetleg a Szilágyiról tudsz valamit?Mondom nekem ez a kettő olyan szimpatikus, a Gárdonyi meg a szilágyi.
2011. júl. 2. 13:43
 5/17 anonim válasza:
Sokmindent nem, de sokkal jobb iskola a Szilágyi, nyugodtan állítom. Szóval, helyedben inkább oda mennék :)
2011. júl. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
A Gárdonyiba te gimnáziumos voltál vagy szakközépes?
2011. júl. 3. 10:28
 7/17 anonim válasza:
Már leirtam, hogy kisgimitől vagyok ott, szóval gimnázium.
2011. júl. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszi. ^^
2011. júl. 3. 16:31
 9/17 anonim ***** válasza:
46%

A Dobó az Esztergomban van

nem?

2013. márc. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Jó későn írok, de remélem nem a Gárdonyiba mentél :D én is oda jártam, és utáltam. A tanáraink mindent megtettek, hogy lehúzzanak minket, volt olyan osztálytársam, aki úgy csúszott le az államilag támogatott ponthatárról egyetemi felvételinél, hogy a magyar tanár lehúzta az érettségijét. Szóval ha visszaforgathatnám az időt, akkor inkább a Szilágyi, Dobó (ami Egerben is van) és Neumann között válogatnék.
2013. aug. 16. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!