Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Orvosisok! Akiket másodjára...

Orvosisok! Akiket másodjára vettek fel hány %-ot tudtak javítani? Ősszel vagy tavasszal jobb?

Figyelt kérdés
Tudnék 20% javítani?
2011. jún. 22. 17:31
 1/7 anonim ***** válasza:
61%

"Akiket másodjára vettek fel hány %-ot tudtak javítani?"

Te is beláthatod, hogy ez a 2 érettségi eredményétől függ, ha az elsőt elrontotta, a másikat jól írta, akkor nyilván sokat. A te esetedben is teljesen egyedi lesz, felesleges ilyet kérdezned, nem leszel tőle okosabb.


"Ősszel vagy tavasszal jobb?"

Mivel a követelmény ugyanaz, oh honlapján fent van, így csak szubjektív véleményeket hallhatsz, ami megint nem mérveadó.


"Tudnék 20% javítani?"

Ha 80% alá írtad az előzőt, akkor megvan rá az esélyed, amúgy nincs.


Egyébként pedig ha orvos akarsz lenni, és nem vettek fel, akkor nyilvánvalóan újra megpróbálod az érettségit, függetlenül attól, hogy hány %-nyi javulást saccolnak neked egyesek.

2011. jún. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nyilván minden ember egyedi...én csak egy-két példát szerettem volna hallni.Köszi szépen a hasznos választ.
2011. jún. 22. 17:43
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem próbáld meg mindkét alkalommal, veszteni biztos, hogy nem fogsz vele:)

Hm, ha beiratkozol egy ilyen OKJ-s gyorstalpalóra, pl. a diákigazolvány miatt, akkor az első ismétlő érettségid ingyenes lesz, még emelt szinten is:) Ezt csak azért írom, mert gondolom nem fognak felvenni:) De ne csüggedj!

20/L

2011. jún. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én tavaly csak közép bioszt írtam, annak az írásbeli része 56 %-os lett, de csináltam egy 49 pontos szóbelit, így összességében 70%-os lett.

Idén az emelt biosz írásbelim 74%-os lett, szóbelin viszont lerontottam 72%-ra.

Nem tudom, hogy mennyit segítettem.

A kémiámon múlik, hogy felvesznek-e az idén.

2011. jún. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ez tényleg jó ötlet, köszi :)

Sok embernek a kémián fog múlni úgy érzem.Ez az idei valami borzalom volt.Miért nem adnak rá 3 órát???Vagy akkor ne vörösiszapot.

Remélem sikerül,ha újra megpróbálom.

2011. jún. 23. 00:29
 6/7 anonim ***** válasza:

Neked hogy sikerültek az idén?

Amúgy volt 2 ismerősöm aki most próbálta másodjára, az egyik tavaly 56, idén 55 %-os bioszt írt, de nem hinném, hogy ő komolyan vette. A másiknak tavaly 62 lett, idén 89 az írásbeli, a szóbelijét nem tudom, mert nem beszéltem vele.

2011. jún. 23. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
65 lett...5-ös,de nem biztos,hogy elég a százalék. :/
2011. jún. 24. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!