Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A 7. -esek válaszát kérdezném,...

A 7. -esek válaszát kérdezném, abban a témában, hogy ki hány órát tanul egy nap illetve milyen tanuló?

Figyelt kérdés
2009. márc. 24. 20:23
 1/5 A kérdező kommentje:
Természetesen a 7.-esek válaszát várom...
2009. márc. 24. 20:23
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, már nem vagyok hetedikes, de azért olyan öreg sem vagyok még (17). Amikor hetedikes voltam, alig tanultam. Megírtam a kötelező házikat,esetleg egyszer átolvastam a témazáróra az anyagot. Így olyan 4,8 voltam. Ez nem azt jelenti, hogy ezt kell követni, mindenki annyit tanuljon, amennyire szüksége van a jó jegyekhez. Akkor is volt az osztályomban, akinek többet kellett tanulnia... Volt aki órákat tanult
2009. márc. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szia! Hetedikes vagyok, első félévben elég jól teljesítettem,de mostmár szinte nem is tanulok és ogyegy picit rontottam is... De ezzel mi az oszt.ba nagyon sokan vagyunk, talán a kamasz kor egyik jellemzője.
2009. ápr. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

7.kes vagyok

napi 4-5 órát tanulok

kitűnő vagyok(hidd el megéri)

2009. máj. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
hetedikes vok,stabil 4-es átlaggan,és max 1-1,5 órát tanulok,akkor is max nyelvből,mert én többet nem tok:S
2009. júl. 30. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!