Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az érettségi bizonyítvány...

Az érettségi bizonyítvány fénymásolata mellé kell még valamit csatolni, ha elküldöm az Oktatási Hivatalba?

Figyelt kérdés
kell még valami levelet írni, vagy szimplán küldjem el a bizonyítványom fénymásolatát? mert az adataim végül is rajta vannak a bizonyítványon.
2011. jún. 23. 11:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez jó kérdés,én is akartam kérdezni de látom h te kérdezted, ha valaki tudná mondja meg nekünk a választ + esetleg azt h kell e magát a fénymásolatokat érvényesíteni? (pecséttel vagy aláírás, mert állítólag kell:s)akkor mehetnék vissza a héten suliba hitelesíteni.
2011. jún. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Miért nem töltitek fel elektronikusan?

Akár le is fényképezheted, a lényeg, hogy olvasható legyen. Valakinek csak van az ismerőseitek körében szkennel vagy fényképezőgép. És ha véletlen elutasítanák valami miatt, akkor azt is látnátok indoklással együtt, így újra fel tudnátok tölteni.

2011. jún. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem kell semmilyen levél hozzá, csak berakod a borítékba és elküldöd. Én így csináltam tavaly!
2011. jún. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
oké, köszi:)
2011. jún. 24. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!