Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Czóbel Ernő, József Attila,...

Czóbel Ernő, József Attila, Váci Mihály. (Budapest) Melyik a legjobb kollégium? Vélemények?

Figyelt kérdés
2011. júl. 4. 15:48
 1/6 anonim válasza:
100%
én ma kaptam meg a Vácitól a levelet, felvettek. nekem ez volt a legszimpatikusabb a 14. kerületben, de csak amit olvastam, annyit tudok róla. akinek van személyes tapasztalata, írhatna. előre is köszi. 18/L
2011. júl. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Engem is érdekelne, szeptembertől én is ott leszek, engem is felvettek. Sajnos én sem tudok többet, mint amit olvastam. Bár voltam ott személyesen. Kajáról nem tudok semmit mondani, csak annyit, hogy 22 év alatt ingyenes a kollégium azok számára, akik az első szakképesítésüket szerzik, de akkor fizetni kell a kaját, ami napi 800 forint körülbelül. Ami szobát én láttam, az négy ágyas volt. Olvastam, hogy lesz hűtő, mikró, hajszárító. A mosdók-zuhanyzók közösek, nem egy szállodába illőek, de elfogadhatóak azt gondolom.

Ha valaki még tud infót, én is szívesen várom! :)

18/L

2011. aug. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Engem az érdekelne h az ágyak milyenek emeletesek vagy nem!
2011. aug. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

[ Második vagyok. ]


Egy szobát láttam, abban nem emeletes ágyak voltak.

2011. aug. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A "Czóbel Ernő" az hol van

(kerület)(?)

2013. márc. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Akik azóta a VÁCIBAN vannak: Hogy érzik magukat ott? Nem túl zsúfoltak a szobák? Milyenek az emberek? :)

2013. nov. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!