Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan lehetséges az átjelentk...

Hogyan lehetséges az átjelentkezés gimnáziumból szakközépiskolába 10. osztályosként, évközben?

Figyelt kérdés

Jövőre 10. osztályos leszek és valószínűleg felköltözünk Budapestre. Eddig gimnáziumba jártam, de most egy szakközépiskolában szeretném folytatni a tanulást. Hogyan lehetséges az átjelentkezés évközben? Kell valamiféle vizsgát tenni, vagy ez iskolafüggő? Min múlik, hogy átvesznek-e?


U.i.: Tudom, hogy a tanáraimat kéne megkérdeznem, de akit eddig kérdeztem, annak épp: "Erre most nincs időm." "Ezt én honnan tudjam?" "Oldd meg magad." típusú dolgokkal hajtottak el.


Nagyon tanácstalan vagyok.

Köszi a válaszokat!


2011. júl. 24. 19:38
 1/3 anonim válasza:
Hívjátok fel az adott iskolát, aminek a száma fennt kell hogy legyen a honlapon és kérdezzétek meg, hogy kell e valamiből vizsgázni. A Than Károlyba tutira felvesznek, de az nem egy jó suli.
2011. júl. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Melyiket nézted ki magadnak?
2015. febr. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Valószínűleg kell(het) tenned különbözeti vizsgát -

A suli vezetőt kell megkérdezni

2015. febr. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!