Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen az Egri EKF-TTK suli?...

Milyen az Egri EKF-TTK suli? Értem ez alatt az oktatás szinvonalát a tanárok és diákok hozzáállását.

Figyelt kérdés
Érdekelne hogy milyen a suli.valaki azt mondta hogy nagyon jó.
2009. ápr. 11. 13:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Helló, én PTI szakon vagyok 2. éve a helyszínen. Szerintem a tanárok hozzáállása maximálisan pozitív. A diákok meg diákok, néha bulisapka, hangulat maximálisan jó, tanulásban pedig számítani lehet azért másokra, ha kell tananyag pl. A tanárok is ellátnak tananyaggal, szóval ha akarsz, itt biztosan kapsz diplomát.
2009. ápr. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Milyen szak érdekel?

Én kémiára vagy bioszra akartam oda menni, de ott csak tanári meg ilyesmi szakosodások vannak, meg mindenki lebeszélt, hogy vagy szegedre vagy az eltére menjek, azok színvonalasak.

2009. ápr. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2. válaszolónak: én bioszra járok és laboros és biológus szakosodás is van nem csak tanári. amúgy jó suli
2010. febr. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!