Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen egyetemre kell menjek...

Milyen egyetemre kell menjek ahhoz, hogy repuloteren dolgozhassak? Hol talalok ilyen egyetemet?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnek repteren dolgozni.Nem feltetlenul akarok repulon dolgozni,de az biztos h repuloteren.Hol van ilyen egyetem?Esetlek tud valaki weboldalt is mutatni?Elore is koszonom...
2009. ápr. 12. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mégis mit szeretnél a repülőtéren doglozni?


Irányítótoronyban mint rádiós, vagy valami?

A check-in részen?

Mint biztonsági ember?

Egy büfében?

Csomagszállítás?

Iroda?


Mind-mind mást igényel és sokhoz nem is nagyon kell egyetem.

2009. ápr. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hat mivel h lany vagyok,inkabb olyan munkat xeretnek mint amilyen van azoknak akiknek atadod a csomagodat,vagy a jegyedet,vagy ilyesmit...
2009. ápr. 12. 21:04
 3/4 anonim ***** válasza:

Ahhoz nem kell diploma.

Én azt ajánlom, próbálj valami reálisabb életcélt kitalálni, mert én nagyon kevés esélyt látok arra, hogy ilyen helyen fogsz dolgozni. Egyszerűen minimális a kereslet rá. Próbálj mindig arra törekedni, hogy olyan továbbtanulási célt válassz ami amellett, hogy érdekel, nagy a kereslet rá és biztosan lesz is munkahelyed.

2009. ápr. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Diploma tényleg nem kell ahhoz. Viszont valószinűleg 2-3 nyelv ismerete igen, az angol mindenképpen. El kell tudnod mondani az embereknek, hogy mi a teendő, kell velük tudni beszélni. Ugyanez a helyzet azoknál is, akik a beszállásnál vannak. Sőt, a repülőn dolgozó stwardesseknek is tudniuk kell legalább angolul, de inkább több nyelven. A vendéglátós egységekbe kereskedelmi végzettség kell, de ott sem feltétel az idegenforgalmi szak. Bár még az áll legközelebb ezekhez. Viszont az mostanában eléggé felkapott, nehéz a bejutás.
2009. ápr. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!