Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A bkf-en (Budapesti Kommunikác...

A bkf-en (Budapesti Kommunikációs és Üzleti Főiskola) tényleg minden kétszer, háromszor drágább, mint egy másik fősulin?

Figyelt kérdés

Azt hallottam, hogy a tanárok jó fejek, a közösség nagyon jó, de minden sokkal drágább, mint egy másik főiskolán. Nagyon szeretnék oda menni, de ha tényleg eléggé fizetős, akkor nem engedhetem meg magamnak, mert nem állunk valami jól pénzügyileg.


Előre is köszönöm!


2011. aug. 14. 13:14
 1/3 anonim ***** válasza:

énis oda járok csak támogatottra

de nem drágább mint egy másik suli

de nézz utána a felvi.hu-n vagy a bkf.hu-n de a lejobb ha a felsőoktatási könyvet megveszed és ott összetudod hasonlítani az árakat

de nem drágább

2011. aug. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én fizetősön vagyok 270et fizetek/félév + 5 ezer "egyéb szolgáltatások díja" ami csak lehúzás, de e mellett van wifi, rengeteg karbantartott gép ami szabadon használható, ingyenes csocsó stb. Első utóvizsga díj 4200 FT (államisoknak ingyenes az első utóvizsga) államisok 10%-al túlléphetik a kötelező kreditmennyiséget, fizetősöknek kreditenként 8000 Ft ( ha buksz egy 5 kredites tárgyat az eléggé sz*pás) államira egy jó érettségivel + egy nyelvvizsgával már belehet jutni. a Közösség, tanárok viszont tényleg jó. Ha van még kérdésed írj privit
2011. aug. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
szuper, köszönöm szépen, nagyon hasznos infokat adtatok !!! :)
2011. aug. 14. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!