Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyi a reális ár egy budapes...

Mennyi a reális ár egy budapesti, központi albérletért? Ti mennyit fizettek fejenként? Mennyi még az elfogadható ár?

Figyelt kérdés
2011. aug. 15. 17:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány négyzetméter? Egy belvárosi lakás ami mondjuk másfél szobás, olyan 50ezer körül adják ki (annó nézegettem hirdetéseket) + rezsi. Persze lehet olcsóbb is (5-10-15ezerrel, ki lehet fogni) de ennél jóval drágább is.
2011. aug. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, én is ezerrel nézegetem, és úgy 50 körül gondoltam, de hallottam olyanról is, aki 30-at fizet, és akkor gáz van, mert ha én adok is érte 50-et, a társam már nem...
2011. aug. 15. 17:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát ha ketten vesztek ki egy 50ezreset, akkor 25-25ezer + a rezsi, aztis ketté osztjátok. nem?
2011. aug. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát nem tudom, én eddig fejenként 50-eseket láttam, és nagyon nem luxuskivitelben...:S
2011. aug. 15. 17:51
 5/6 anonim válasza:

Mit jelent a központi? Sok függ attól, h hány négyzetméter, hány szobás, milyen állapotban van, bútorozott-e vagy sem, normál bútorokkal v. lelakottakkal van berendezve. Milyen a közlekedés, milyen a környék...

Pl: ismerősöm lakásának paraméterei: a 13. kerületben van, Béke térnél, nagyon-nagyon jó közlekedéssel, Sztk-val, polg.mesteri hivatallal, ovival, gyerekorvossal, sok bolttal a szomszédban (tényleg szinte a fenekében vannak), 42 négyzetméter, másfél szoba, 7 éves új építésű társasház saját udvarral, első emelet, új bútorokkal berendezve - 70.000 + rezsi

Ingatlan.com-on nézelődj, vagy alberlet.lap.hu, ki lehet fogni nagyon jókat - tényleg minden a körülményektől függ...

2011. aug. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, igen, ez az árfekvés már ismerős. Ha a 70-et osztjuk 2-vel, az már 35 plusz a rezsivel és közös költséggel együtt már 40 v annál több.
2011. aug. 15. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!