Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha még csak 8. -os vagyok...

Ha még csak 8. -os vagyok miért fenyegetőznek az érettségivel?

Figyelt kérdés
Rengeteg tanár piszkálja azzal az osztályt hogy ha nem tanulunk rendesen akkor szörnyű lesz amit az érettségin fogunk produkálni. Amúgy az osztály a suli egyik legszorgalmasabb osztálya... Szóval mi értelme ennek? Még 4 év van addig...
2009. ápr. 14. 12:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ne törődj vele, minden iskolában ezt mondják a 8. osztályosoknak, mert a második félévben már senki nem tanul semmit se, mivel mindenkit felvettek valahova.:D:D


Anno ezzel én is így voltam, miután megtudtam hogy felvettek az adott középiskolába, semmit sem tanultam az év hátralévő részéig csak arra ügyeltem hogy ne bukjak meg, a szüleimet se érdekelte ez hogy félévkor 4,3 voltam évvégén meg 2-3 as közötti.:D

2009. ápr. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert az alapokat most tanulod meg. Ha ezek nem mennek, nem fogod érteni a középiskolai anyagot, így veszélyben az érettségi.
2009. ápr. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg fontos dolgokat tanulsz nyolcadikban, oda kell figyelni rá. De hogy miért kell riogatni a gyerekeket az érettségivel, azt végképp nem értem. Az sem normális, hogy a negyedikeseket agyon stresszelik, hogy így az érettségi, úgy az érettségi. Az érettségi életed legkönnyebb vizsgája. :) Hülye, aki nyolcadikosokat ezzel riogat.
2009. ápr. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!