Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Márton Áron szakkollégium Bp?

Márton Áron szakkollégium Bp?

Figyelt kérdés
Lakik ott valaki? Ha igen, tudna mesélni milyen is a koli? Hány fős szobák, koedukált e? Stb..
2011. aug. 18. 19:20
 1/4 anonim válasza:

Nemrég voltam ott, mivel pár iratot kellett elhoznom onnan.

A koliban nem voltam, de annyi tudok, hogy kb 2-3 fős szobákról van szó. Ha gondolod megadom a az oldaluk linkjét: [link]

2011. aug. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Engem már felvette ide a koliba, csak gondoltam van e itt olyan aki ott lakik már 1 éve vagy több ideje, és tudna mesélni az ottani életről. neten azt olvastam, hogy jó hely, ajánlották páran.
2011. aug. 20. 15:56
 3/4 Végh Dávid válasza:
Meg tudnátok mondani, hogy 1 szemeszterre mennyibe kerül a koli?
2012. jún. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia, én mint Magyarországon élő, 20e ft/hó, aki pedig pl szerbiai, ukrajnai azonak 10e ft/hó. De ha jól emlékszem, lehet beköltözni pl családdal is (volt aki úgy lakott ott) azoknak 40/hó.
2012. szept. 30. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!