Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Idén mikor vannak a középiskol...

Idén mikor vannak a középiskolai ballagások?

Figyelt kérdés
Öcséméknek pl. április 30-ra, CSÜTÖRTÖKRE tették, ami még munkanap... Nekem anno szombati napon volt...
2009. ápr. 15. 19:12
 1/5 anonim ***** válasza:
nálunk is 30án lesz. nem tudom, én inkább örülök, hogy ilyenkor lesz, és nem szombaton kell visszamenni stb. másnap meg úgysincs suli, szval..jól is jött ki :)
2009. ápr. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk minden évben május 1., de hogy miért ilyen buggyant időben...
2009. ápr. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is április 30-án van, sőt a legtöbb iskolában a városomban szintén ezen a napon. Az utóbbi 5 évben az én iskolámban mindig munkanapra esett a ballagás, szóval én nem lepődtem meg rajta. Igazán izgi akkor lesz, ha még aznap a máv-osok tényleg sztrájkolni fognak.
2009. ápr. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekünk május 2-án lesz, szombaton. De mi felnőtt tagozat vagyunk, távosok. Viszont úgy tudom - egyik osztálytársam 18 éves lánya is oda jár -, hogy a nappalisoknak is akkor lesz, csak nekik délelőtt.
2009. ápr. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem én ballagok, mint ahogy a kérdésben írtam, és azért probléma, mert dolgozunk aznap. Szombat meg azért lenne jobb, mert az legalább nem munkanap, és nem probléma a dolgozó családtagoknak.
2009. ápr. 15. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!