Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jár valaki a pécsi Kodály...

Jár valaki a pécsi Kodály Zoltán Gimnázium és Szakközépiskolába? Milyen átlaggal vették fel?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 15. 21:46
 1/9 anonim válasza:
Hát,ez engem is érdekelne.. most fogsz felvételizni? mit jelölsz meg a Kodályba? és azon kívül mit jelölsz meg? :D
2010. jan. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Hát a kérdés óta már változott a tervem.:)

Csak közbe elköltöztünk(Szombathely közelébe)innen meg nem tudom érdemes lenne-e megjelölni.:/ Már az odajutás miatt is. De oda szerttem volna járni, kéttannyelvűre(olasz-magyar). Most valószínüleg Szombathelyre fogok(angol-magyar kéttannyelvűre:)) Te melyik szakra jelentkezel?

Azért továbbra is várom a válaszokat.:)

2010. jan. 16. 22:01
 3/9 anonim ***** válasza:
3 egészes átlaggal is simán felvesznek. Gyenge a suli, nem kell oda sok ész. Barátnőmet még 2,5-ös átlaggal is felvették... ;)
2010. jan. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Énsem pécsi vagyok :)

huu. akkor remélem legalább oda felvesznek.

én:

1.Janus Pannonius Gimnázium-német

2.Kodály Zoltán Gimnázium- általános

3. Széchenyi István- angol kezdő

4. az meg szerintem egy somogy megyei iskola lesz :D

de most nagyon sok hármasom lesz,meg nem vagyok olyan nagyon okos,szóval a Janusba nemhiszem,hogy felvesznek.

Na,de neked meg sok sikert a központihoz meg a szóbelikhez!

2010. jan. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én Janusos vagyok. ;) Évvégén, ha jól emlékszem 1 hármasom volt.
2010. jan. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Jaj, én annyira a Kodályba akartam menni.:D Meg most, hogy írtátok, hogy 3-as átlaggal meg 2.5-el felvesznek fölvesznek így meg főleg.:D Na de így jártam.

Szorítok mindenkinek, hogy vegyék fel oda, ahova menni akar.:))

2010. jan. 18. 21:57
 7/9 anonim ***** válasza:
Énis! Nagyon sok sikert! (Előző - Janusos lány)
2010. jan. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
:)
2010. jan. 19. 20:20
 9/9 anonim ***** válasza:

na felvettek???


azért olaszra, spanyolra, általánosra, humánra elég nehéz bekerülni, az ének az, amire nem, mert ha alkalmasságin jeleskedsz, akkor a Kertész felvesz simán akárhányas átlagod van... Ha bukásra állsz, és kis kedvence vagy, akkor azt is elintézi... Figyelmet se fordít arra, aki nem olyan hűdejó dalospacsirta, de jól tanul, majd amikor 94%-os érettségit ír énekből, akkor nyalja falja, de késő...(bocs kifakadtam)


egyébként én tavaj végeztem éneken, jó átlaggal kerültem be, és NEM gyenge suli! aki 2-es átlaggal kerül be kéttannyelvűre, az nem marad akkor ott sokáig, mert kitapossák a belét, és ez 9-10.be ki is fog derülni... na mindegy :D

2010. aug. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!