Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gazdasagi foiskolan az elso...

Gazdasagi foiskolan az elso evfolyamban most felevkor nem sikerult matekbol a vizsga, most lesz majusban a "javito" vizsga!?

Figyelt kérdés

Ha ez sem sikerul, hogyan tovabb?

A baratnomrol van szo, de o nem beszel errol, es olyan ciki megkerdezni ot.

Ha tudjatok pontosan, legyszi irjatok meg, koszonom nektek.


2009. ápr. 16. 16:49
 1/6 anonim válasza:
Én ugyan nem a gazdasági fősulira jártam,hanem pedagógiai fősulira de ott úgy volt, hogy fel kellett jelentkezni egy utóvizsga időpontra és előtte fizetni kellett a neptunon keresztül.Aztán elmentél kész.Ne aggódjon a barátnőd az utóvizsga(úv) ugyanúgy hozzátartozik a fősulis élethez mint a bulizás:)Sok szerencsét!
2009. ápr. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Koszi, de ez a vizsga lesz neki az utovizsga, nem? Vagy egy vizsgat hanyszor lehet megprobalni?

Amugy nem bulizik, mert egy gyereket nevel egyedul, ugyhogy epp eleg a gondja-baja.

2009. ápr. 16. 18:02
 3/6 anonim ***** válasza:

Bármeddig viheti azt a tantárgyat. Addig nem államvizsgázhat, amíg meg nem írt 2-re azt a nyavalyás matekot.. Egyébként halad tovább a főiskolai tananyaggal mintha mi sem történt volna, tehát ugyanúgy kapja az új tárgyakat, max az ő baja ha nem tanul és megbukik belőlük, annál több lesz a következő vizsgaidőszakra.. Ennyi.

Biztosan van szabály rá, hogy hány félévig húzhatja (gondolom az államvizsgáig), de gondolom ez függ attól is, hogy államilag támogatott-e vagy költségtérítéses... Mert ugye ha fizetsz minden félévben és meghúznak, az a sulinak csak jó (plusz félévi térítés, UV díj).. Gondolom ha államilag támogatott, és sokáig nem sikerül a vizsga, akkor leminősítik, de mondom ebben nem vagyok jártas.. Ha májusban sem sikerül, nem baj, majd decemberben újra.. és így tovább ameddig meg nem lesz.

2009. ápr. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ertem, koszonom hogy irtal, tenyleg aranyos vagy!:)))
2009. ápr. 16. 18:33
 5/6 anonim válasza:
Első válaszoló vagyok.Elvileg nálunk kétszer lehetett úvézni.De volt amikor a tanárok megengedték, hogy legyen még utóvizsga ezen kivül.Ha nem épül erre semmi akkor szerencséje van, mert felveheti a következő félévbe de ha épül akkor tolódik az egész suli.Egyébként nem azért írtam a bulizást.Csak úgy kétségbe voltál esve.Minden fősulin természetes ha úvézik valaki.
2009. ápr. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ertem, koszi hogy irtal megint!:)

Majd ugyis mondja, hogy meglett-e a vizsga, vagy sem.

Koszi megegyszer.

2009. ápr. 16. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!