Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Olyan középsuliba fogok...

Olyan középsuliba fogok járni, ahol sok a réit nigger. Mit tegyek, hogy kerüljem a bajt?

Figyelt kérdés
2011. aug. 30. 19:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne nézz rájuk és ne szólj hozzájuk.Támadásnak veszik,mint az afrikai és szibériai vadon vadjai....

Amelyik normálisan szól hozzád,azzal nyilván beszélgethetsz.

2011. aug. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
65%
Mondjuk ne nevezd őket niggereknek.
2011. aug. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
68%
Látod, tanulhattál volna inkább. ;)
2011. aug. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 reptoid ***** válasza:
57%
8 év lébecolás után most visszanyal a fagyi :)
2011. aug. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Az első válaszoló jót írt. Viszont, ugye ha kerülöd őket, azt vehetik keringőre való felkérésre is. Szóval a sapka van rajtad, nincs rajtad sapka tipikus esete =).


Szerintem viselkedj természetesen, ne félj egyedül sem. Ha meg pont beléd kötnek, állj ki magadért! Ne nézz másra, ne mutogass semerre, állj ki magadért. Ha jól csinálod, lehet nem fognak prédának tekinteni.


Amúgy igen, amelyik normálisan szól hozzád, azzal nincs semmi baj, de aki "Öcskös"-el kezdi a mondandóját, azzal gondok lehetnek. Főleg ha ott van mögötte a sok tezsvír (újabban brádör) is :D.

2011. aug. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
60%
Pl. ne ilyen hozzáállással menj oda...
2011. aug. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
23%
Először is nem niggerek, hanem négerek, feketék, negroidok stb. Másodszor pedig nem hiszem ,hogy csak úgy poénból beléd fognak kötni, de ha mégis egy korábbi válaszolónak igaza van, állj ki magadért! Persze semmiképpen se keresd a bajt, viszont ne hagyd ,hogy a kapcájuk legyél.
2011. aug. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
85%
Szerintem a kérdező azt akarta írni, hogy réti négerek... (azok a cigányok)
2011. aug. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
kezdj el gyúrni és imádkozni! :-D
2011. aug. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A válasz írója 83%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:41

Hát ezt látod nem tudtam, ennyivel okosabb vagyok :) (előtted szóló voltam)

2011. aug. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!