Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A tanár taníthatja saját fiát...

A tanár taníthatja saját fiát Gimnáziumban, és ez nem etikátlan?

Figyelt kérdés
2011. szept. 2. 14:17
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Én úgy hallottam hogy ezt nem lehet, persze lehetnek mindketten egy intézményben de pl a saját fiát és az osztályát nem taníthatja az adott tantárgyból ez tudtommal így van de lehet tévedtem.
2011. szept. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk egyetlen föcitanár volt és a lányát is tanította, de ahogy hallottam, egyáltalán nem kivételezett vele se negatív, se pozitív irányba.
2011. szept. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
hát elvileg nem lehet, de a sulikban van olyan tanárnő, aki tanítja fiát. ott sem kivételeznek vele.
2011. szept. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
rengeteg helyen van ilyen. nekem is volt olyan osztálytársam, akinek a faterja volt a tesitanárunk.
2011. szept. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Taníthatja...

Nálunk van olyan akinél apa anya tanár és az egyik info és tesiből tanitota mig a másik metekbol és rajzbol...

Egy másik osztálytársamat meg szakmaibol...

Amugy néha ha olyan van hogy a szülö ott tanít ahol tanul a gyerek ott azért nem nagyon szokták tanitani a gyerek osztályát mert hogy lemond a szülö arrol az osztályrol mondván hogy nehogy az legyen hogy "Persze hogy jo dogát ir mert tudja a kérdéseket..."

2011. szept. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
De, kellő mértékben etikátlan, csak senki sem foglalkozik vele. Ha akarja, taníthatja, senki nem tiltja meg neki, csak érettségiztetnie nem szabad. Mifelénk sem példa nélküli az ilyesmi, a gyermek ellavírozik a szülők "farvizén" az érettségiig, aztán ott az ő dolgozatát külön kijavítja valaki más (de erős a "ráhatás"). A mai világban az, hogy mi etikus, nem jelent semmit...
2011. szept. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy taníthatja.
2011. szept. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
de nem azért de az első válaszoló és én miért vagyunk lepontozva ?????? :@
2011. szept. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
már nemazért de én mindenkinek aki írt annak a hasznos gombot nyomtam meg...
2011. szept. 9. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!