Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gazdálkodás és menedzsment...

Gazdálkodás és menedzsment diplomával bankoknál is el lehet helyezkedni? Jó nyelvtudással külföldön is lehet érvényesülni ilyen típusú diplomával?

Figyelt kérdés
2011. szept. 11. 20:51
 1/9 anonim ***** válasza:
igen
2011. szept. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Te hallod nem tudom miért akarsz bankban dolgozni, de én nagyon nem ajánlom!
2011. szept. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem ez volt a kérdés, de ha már így elkalandoztunk kifejtenéd, hogy miért nem ?
2011. szept. 11. 22:39
 4/9 anonim ***** válasza:
Én szakmai gyakorlaton vagyok most egy bankban, sok a meló, kevés a fizu (nem csak nekem nyilván), a legtöbb dolgozó utálja. Én biztos nem maradnék diploma után.
2011. szept. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Milyen szakon tanulsz, ha szabad kérdeznem ?
2011. szept. 11. 23:07
 6/9 anonim ***** válasza:
Debreceni Egyetem, gazdálkodási és menedzsment szak
2011. szept. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ja, így már értem; és milyen beosztást lehet betölteni ezzel a szakkal ?
2011. szept. 11. 23:20
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát én a K&H-ról tudok nyilatkozni, pályakezdőként sima banki tanácsadó (ügyintéző) lehetsz, utána ha jól dolgozol prémium banki tanácsadó, ami kicsivel több pénz, de nem sokkal. Aztán lehetsz fiókigazgató-helyettes és fiókigazgató, de ahhoz már jópár év kell. Ez egy adott fiókban, ezen kívül vannak nyilván még regionális pozíciók, de arról nem sokat tudok.
2011. szept. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi a választ, sokat segítettél :)
2011. szept. 12. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!