Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Debreceni Egyetem pszichológia...

Debreceni Egyetem pszichológia szak? Vélemény?

Figyelt kérdés
2011. szept. 26. 19:31
 1/5 anonim válasza:
18%
:) Hát, vegyes... Végülis jó oktatást kaptunk, bár más egyetemekkel nincs összehasonlítási alapom. Rengeteg statisztika van, amit én , immáron végzősként is tanulva, baromira unok, és nem értem miért is kell ennyi. Sok hülyeséget is meg kell tanulni, de azt máshol is. Ajnározni sajnos nem tudom, én már alig várom hogy megszabaduljak végre az egyetemtől, de amúgy a debreceni képzés elég jónak számít MO-n. Kb az ElTE után a 2. legjobb, ha jól tudom...
2011. nov. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
a néhány évvel ezelőtti felmérésben, ami összesítette a hallgatói elégedettséget és a végzettek elhelyezkedési sikerét, az ELTE a legutolsó helyen végzett... a Károli az első, de a debreceni is benne van a top 5-ben.
2011. nov. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
És az SZTE-n milyen?
2014. júl. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Illetve Pécsen milyen?
2014. júl. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
84%
lorelai713, a top 5 nem jelent sokat, tekintve, hogy összesen hat egyetemen lehet pszichológiát tanulni Magyarországon.
2016. jan. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!