Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gyakorlatról kötelező elengedn...

Gyakorlatról kötelező elengednie az oktatónak, ha dolgom van? És ha elenged a napomat köteles beírni?

Figyelt kérdés
Cégnél vagyunk gyakorlaton és én a magánéletben eléggé elfoglalt ember vagyok, ezért gyakran szoktam kéredzkedni több-kevesebb sikerrel. Tavaly például az akkori oktató nem engedett el, csak nagy ritkán, a mostani már gyakrabban.
2011. szept. 28. 23:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem köteles elengedni, miért lenne? Az egy munkahely. Ha minden nap mindenkinek dolga lenne, akkor mindenkit mindig köteles lenne elengedni? És ha egyszer nem vagy ott, akkor miért kéne beírni a napodat, és főleg miért lenne _köteles_ rá? Ő arra köteles, hogy megtartsa a gyakorlatot a legjobb szakmai tudása szerint, te meg arra, hogy ott legyél, és végigcsináld.
2011. szept. 29. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nem tarthat, ott, persze ennek lesznek következményei
2015. jan. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Középsulis gyak?
2017. jan. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!