Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kredit rendszer és félév, vki?

Kredit rendszer és félév, vki?

Figyelt kérdés

sziasztok!


Összesen 30 kreditet kell összeszedni egy évben, ha félévben 15 kreditem nem lesz meg, akkor kiraknak? első éves vagyok pte-n. vagy félévkor nem szoktak, csak második félévben legyen meg a 30 ,hogy mehessek következő évre?


2011. okt. 17. 22:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Ajánlom a Tanulmányi és vizsgaszabályzatot, abban bent van.
2011. okt. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy félévben kell 30kreditet összeszedni. Illetve ez az irányadó a 15 a minimum, a szankciók meg a pontos részletek egyetemenként/karonként változik.
2011. okt. 18. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyetem függő, miért nem kérdezed meg a tanulmányi osztályon? Nekünk valami olyasmi volt, másik egyetemen, hogy 4 félév alatt kellett minimum 60 kredit, plusz az első féléves tárgyak közül nem maradhatott ki addigra egy sem.
2011. okt. 18. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!